VITAJTE HARMONIZÁCIA LADIČKAMI HARMONICKÉ ŠTVRTKY PIANO-HEALING E-SHOP
O NÁS ŠUM DAŽĎOVÉHO PRALESA BABIČKINE RECEPTY MASÁŽE CENNÍK
KURZY ESENCIÁLNA KOZMETIKA GEOPATOGÉNNE ZÓNY KVAPKA KRVI

LINKY

AKCIE OZDRAVNÉ POBYTY REFERENCIE KRIŠTÁLY KONTAKT

 

 

Pokiaľ máte záujem dostávať informácie o novinkách a zľavových akciách emailom, pošlite prosím email s vašou adresou na:

alena@oazaharmonie.sk

 

 

 

Šum dažďového pralesa

Milí priatelia,
Prijmite srdečné pozvanie na relaxačný zážitok ŠUM DAŽĎOVÉHO PRALESA vytváraný Regeneračnými bambusovými stĺpami.

KDE: OÁZA HARMÓNIE, Gajova 4, Bratislava, (mínus)-1.p.

KEDY: každú stredu v čase od 15:00 do 21:00,
začiatok každú ½ hodinu
(teda 15:00, 15:30, 16:00, 16:30, 17:00, 17:30,18:00, 18:30, 19:00, 19:30, 20:00, 20:30)

VSTUPNÉ:
5 € /30 min (čistá dĺžka šumu stĺpa 25 min)
V prípade záujmu je možné ostať relaxovať dlhšie ako ½ hodinu. Platí sa až pri odchode.

Prineste si papučky a pohodlné oblečenie na ležanie a 100% bavlnenú vreckovku. Môžete zobrať i svojich známych, kapacita priestoru je veľká. Pokiaľ ste senzitívec a skupinovým akciám sa vyhýbate, tentokrát nemusíte. V OÁZE HARMÓNIE sú vytvorené zákutia pre individualistov, a tiež stĺpy zabezpečujú súčasne aj čistenie miestnosti. Ak je to možné, prídite prosím bez mobilných telefónov. Počas relaxácie musia byť totiž mobily vypnuté a vydelené z relaxačného priestoru (v uzamykateľných boxoch).

Regeneračný bambusový stĺp

Unikátny relaxačný a terapeutický nástroj pre harmonizáciu mysle, tela a duše za pomoci zvuku padajúcich kvapiek vody. Je odvodený od dažďovej palice, ktorú používali šamani indiánov z Južnej Ameriky. Zvukový šum pripomínajúci zvuk dažďových kvapiek nás uvádza do hlbokých relaxačných hladín mozgových vĺn alfa, théta, delta, ktoré sú pre mozog vysoko ukľudňujúce. Tento stav, kedy sa spomaľuje tok myšlienok, nás dostáva do hlbokého stavu kľudu. Niekoľko minút trvajúce šumenie stĺpu uvoľňuje myseľ natoľko, že sa vo vnútornom uchu prevádzajú zvukové vlny na elektrickú energiu, ktorá dobíja bunky mozgu. Prichádza stav plného uvoľnenia tela a hlbokej relaxácie. V ľudskom organizme začnú prebiehať blahodárne procesy, vďaka ktorým je obohatený mozog aj celé ľudské telo. Uvoľnením vnútorného stresu dochádza k celkovej regenerácii, harmonizácii a spusteniu samoliečivých procesov v tele.

Stĺp je vyrobený z prírodných materiálov a naladený na frekvencie od 1 Hz do 22 000 Hz. Vyrába sa ručne, jeho telo je z rezonančného bambusu so špecifickými rezonančnými vlastnosťami. Obsahuje tisíce bambusových ladených ihličiek. Vyrábajú sa rôzne veľkosti stĺpa o rôznych dĺžkach šumenia.

Regeneračný bambusový stĺp stačí iba otočiť ako presýpacie hodiny, pohodlne si sadnúť či ľahnúť a započúvať sa do krištáľovo čistých, prírodných zvukov nástroja harmonizujúceho myseľ, telo a dušu...


ÚČINKY REGENERAČNÉHO BAMBUSOVÉHO STĹPU:

 • odstraňuje stres, napätie, únavu, nespavosť, navodzuje hlbokú relaxáciu a liečivú regeneráciu
 • znižuje až úplne odstraňuje bolesť
 • posiľňuje imunitný systém
 • odbúrava strach a navodzuje stav kľudu a harmónie
 • prebúdza súcit
 • rozvíja vnímanie a uvedomenie si seba samého, ponúka otvorenia sa novým možnostiam
 • dodáva vitalitu - životnú silu
 • vytvára pevný základ pre partnerské a priateľské vzťahy, vnáša do nich kľud, lásku, harmóniu a porozumenie
 • čistí telo od energetickej špiny, toxínov, elektrosmogu
 • odstraňuje negatívne vedľajšie účinky liekov
 • čistí a opravuje energetiku tela (čakry, meridiány), auru
 • zlepšuje zdravotný stav, spúšťa samoliečivé procesy v tele a vedie ku uvedomeniu si duchovno-emocionálnych príčin vzniku chorôb
 • harmonizuje acidobázickú rovnováhu (odkyseľuje, navodzuje mierne zásadité pH v tele)
 • odstraňuje parazity, baktérie, plesne, candidu, zápaly
 • stĺp je vhodný k posteli pri problémovom zaspávaní
 • stĺp postavený na pracovnom stole chráni pred žiarením z PC, WIFI, a odstraňuje následky žiarení mobilných telefónov, internetu a TV
 • čistí potraviny od E-čiek a toxicity (do okruhu 60cm)
 • čistí a opravuje krištály (do okruhu 60cm)
 • stĺp je výnimočný v tom, že čistí priestor, v ktorom je, aj keď práve nešumí, teda non-stop
 • pri dlhodobom používaní lieči vrodené poškodenia
 • odstraňuje mágiu, neprajnosti od druhých, bloky na hojnosti
 • pomáha prechodu z uhlíkovej formy tela na krištalickú / kremíkovú
 • pomáha zvyšovať podiel pránickej stravy na výžive organizmu
 • ak šumí počas milovania, pomáha uzdravovať mužsko-ženský princíp vo všetkých vzťahoch
 • vyčistením energetických centier a senzorov otvára prístup k vyšším duchovným danostiam človeka
 • pomáha spracovať karmu, ktorá je dôsledok súboru nesprávnych alebo chybných názorov, presvedčení, postojov, negatívne ovplyvňujúcich život
 • odporúča sa pri veľkom šumiacom stĺpe vymieňať si názory, ktorým hrozí, že by mohli vyvolať konflikt. Budete prekvapení, akých úžasných obojstranne výhodných riešení a reakcií sme schopní, keď sme energeticky a duchovne čistí
 • vyčistení a duchovne vyspelí ľudia zažívajú pri stĺpe napojenia na vysoké svetelné bytosti a dostávajú vízie osobné či globálne
 

REFERENCIE:

"Cítila som sa, akoby mi ožila každá bunka v tele."
(p. Blažena)

„Nevedel som ani normálne rozmýšľať v týchto horkách. Stĺp so šumom vody ma príjemne ochladil.“ (p. Anton)

„Okamžite som zaspala, ani neviem ako. Tak dobre a hlboko som už dávno nespala.“ (p. Mária)

„Cítil som príjemné liečivé teplo ako v bavlnke.“ (p. Viktor)

„Najprv som nevedela obležať a začala som pociťovať tlaky v miestach, kde som mala kedysi zdravotné problémy. No pri pokračujúcom šumení stĺpa sa tieto nepríjemné pocity úplne rozplynuli.“ (p. Zuzana)

„Moja manželka trpí celoživotne vysokým tlakom a má za sebou dve mozgové mŕtvice. Záchranku sme k nej volávali pomerne často. Čo máme zakúpený Regeneračný bambusový stĺp, upravil sa jej tlak a uľavilo, aj napriek vysokým letným teplotám v našom panelákovom byte.“
(p. Vladimír)

„Obaja s priateľkou sme senzitívni na nezdravé potraviny. Kúpil som v obyčajnom potravinovom obchode nový druh chleba – kváskový. Chutnal nám, akoby ani nebol z toxickej pšenice a umelých prísad na predĺženie trvanlivosti. Priateľka vytestovala kyvadlom, že chlieb naozaj neobsahuje žiadnu škodlivinu. Tak som siahol na lístoček pozrieť výrobcu a zloženie. A našiel som: guarová múka, stabilizátory Ečka...Ako je to možné, že kyvadlo vytestovalo nezávadnosť ? Odpoveď bola neuveriteľná: Mali sme v kuchyni Regeneračný bambusový stĺp a otáčali ho na stole, vedľa chleba...“ (Viki)

"Alenka, bolo to celé fantastické, ďakujem Ti. Cítila som sa ako znovuzrodená a plná energie." (p. Zlatka, po relaxácii ŠUM DAŽĎOVÉHO PRALESA)

"Spadol mi na prst na nohe ťažký predmet, čo sa mi vyšmykol z rúk, keď som ho niesol. Bolesť bola taká neznesiteľná, že som sa nedokázal postaviť na tú nohu a uvažoval som o privolaní lekárskej pohotovosti s podozrením na zlomeninu. Keďže mám zakúpený Regeneračný bambusový stĺp 60 cm, ktorý podľa popisu odstraňuje bolesť a spúšťa samoliečivé procesy, vyskúšal som postaviť stĺp tesne vedľa boľavého prstu. Bolesť do 1/2 hodiny ustúpila, postavil som sa na nohu, ale ešte ju šetril od chôdze. Počas nasledujúcich dní som si sporadicky chodidlo kládol vedľa šumiaceho stĺpu. Do 2 dní úplne zmizla fialová modrina a aj všetky príznaky úrazu. Zase som mohol normálne chodiť." (V.G.)

"Bola som sklonená tvárou nad šumiacim veľkým stĺpom asi 1/2 hodiny, a keď som sa na druhý deň ráno zobudila, všimla som si, že vidím ostrejšie ako zvyčajne." (p. Norika)

"Postrehla som na sebe, že čo sme kúpili stĺp domov a podchvíľou ho niekto z rodiny otočí, aby šumel, ja sa už necítim tak šialene vyčerpaná, ako som bola asi posledný rok. Pričom nič sa nezmenilo v mojom živote, stále rovnaké činnosti vykonávam vtedy aj teraz." (p. Alena)

"Kúpila som veľký 85 cm-ový stĺp rodičom, dôchodcom. Stále sú pri ňom, nech čokoľvek doma robia, aj spávajú pri ňom. Pozorujem na ich zvráskavených tvárach, že sa im vypína pokožka, vypĺňajú ochabnuté líca a črtami tváre sa začínajú podobať ako vyzerali pred 30 rokmi. Robíme si v rodine švandu - len nejedzte špenát! To podľa českej komédie, kedy pri omladzovacej kúre hlavní hrdinovia zjedli špenát a omládli až príliš - až do detského veku :- )." (AW)

"Po 25 rokoch po úraze som stále mal na čele hrču cca 3 cm. Od kedy máme stĺp, sa mi hrča zmenšila o 80%, pričom som sa na ňu vôbec so stĺpom nezameriaval, len som si to náhodou všimol, asi 1 mesiac od kúpy stĺpa." (GV)

"Ako malá som často užívala lieky kvôli zdravotným problémom, ktoré sa v posledných rokov prejavili ako trhliny v konečníku. Skúšala som rôznych doktorov, ktorí mi však nevedeli pomôcť, pretože nevedeli nájsť príčinu.
Nakoniec som skúsila alternatívne formy liečenia (najmä šum dažďového pralesa) u Alenky a skutočne sa mi uľavilo. Ďakujem"
(Veronika)

"Uzdravujú sa mi chodidlá . Diagnóza Bercov vred. Držím palce, že to vydrzi. " (Martin J.)

Ako videla jasnovidka Regeneračný babbusový stĺp:
„Kazdy jeden stĺp ma čakry. Je to akoby ziva bytosť. Je to nieco, co sme oživili a moze na nas vplývať. Pozor nepredstavovat si nic. Lebo stĺp sa napája na nasu vôľu. Treba všetko nechat vo vole božej ked sa pracuje so stĺpom a len požiadať volu božiu nech kona vo svojom mene Božskej podstaty a nechat vsetko na Boha. Lebo ked clovek chce vyliečiť seba musi sa napojiť na Boha a Božskú energiu. Ak by svojou vôľou ovplyvňoval priebeh liečenia mozu nastať obrovske komplikacie. Napriklad clovek ma bolest v kolene. A svojou vôľou chce vyliečiť koleno. Lenze príčina bolesti v tele je niekde inde a clovek nevedomy sa zaobera iba bolesťou kolena. Boh a Božská podstata vie o co ide a Boh Božská podstata vie kde je problem a ako ho riesit na komplexnej úrovni a na všetkých úrovniach Boha a Božských stratégií. Boh vie ako to spravit a preco. Nemusíme nutne vediet ako to Boh robi a co robi Boh lebo potom do toho dávame rozum a rozum nam muti hlavu, to znamena, ze sa nam zbytocne v hlave miešajú rozne myslienky, ktore ovplyvňujú priebeh liečenia cez Boha. Preto stĺpy maju moznost napojiť sa na Boha, az ked ich požiadame. Staci v duchu poziadat o liečenie Boha cez stĺpy, pretoze necisty clovek (este neprecisteny) nema schopnost prijat Boha priamo do seba a bolo by toho na neho vela, energie a podobne. 
Kazdy stĺp ma okrem čakier aj DNA. Je to špirála. Špirála DNA sa pocas liečenia aktivuje v kazdom cloveku. Zase plati ak to nechame na slobodnú volu Božiu tak sa stane to co sa ma stat a dojde k lieceniu.  Ak ku lieceniu predsa len nedochádza u niektorych jedincov, tak nie su pripraveni a treba na to dlhsie časové obdobie, kedy uz budu schopni prijat Boha do seba cez stĺpy. Stĺp je len pomocka. Pretoze ked do toho vkladáme iba svoju vôľu, Boh moze mat s nami daleko vacsie plany alebo uplne ine a tym ze chceme nieco svojou vôľou ovplyvnit tak marime plany Božie a tym sa citime byt od Boha oddelený. Co je len ilúzia oddelenost od Boha nikdy nenastala a nikdy nemoze nastať sme s Bohom stale nepretržite spojení v jednote Božej. DNA sa aktivuje pocas liečia stĺpov kazdemu človeku ktory o to požiada. Nesmieme ale vysledky ovplyvňovať tym ze očakávame ze sa bude diať toto a toto. A ked to nenastane tak sme sklamani, ze to nefunguje. Funguje to, ale nie tak ako si predstavujeme. Ale pozorovaním zmien v tele a ich pozorovaním zmeny nastáva hlbšia zmena. 
Kristus je stav bytia v jednote. Kristus nie je osoba je to dosiahnutý stav osvietenej mysle. A toto prinášajú stĺpy ako portály Boha. Kazdy sa ale moze stat tymto portálom a vobec ku tomu nebude potrebovat potrebovat  ziadny stĺp ani pomocky.
Pri požiadaní liečenia stĺpu cez Boha sa čakry stĺpu cize Bozskej energie dostanu postupne do tela cloveka. Je to ale u kazdeho individualne. Kym stĺp prečistí vsetko co treba tak to moze z niekoho trvat aj roky. Pri velkej trpezlivosti a bez ocakavania vysledku podla nasej vole sa stanu a udejú patrične zmeny ktore sme nečakali ale o to viacej sme ich potrebovali. 
Treba tieto zmeny prijat a nie odmietať.“

 

veľkosť stĺpa hmotnosť dĺžka šumenia dosah
čistenia
priestoru
cena
40 cm 1 kg 2 min 5 m x 5 m 90 €

50 cm

1,5 kg 4 min 10 m x 10 m 145 €
60 cm 2 kg 7 min 12 m x 12 m

210 €

70 cm 3,3 kg 9 min   288 €
85 cm 7 kg 17 min 20 m x 20 m 335 €
120 cm 11 kg 30 min   864 €
150 cm   1 h   1260 €

Stĺp 40 cm je vhodný na individuálne liečenie častí tela tým, že sa ľahko uchopí do ruky a drží v pár centimetrovej vzdialenosti od boľavého miesta. Pre svoj malý rozmer ho môžete nosiť so sebou v kabeli , ak sa chystáte na nákupy do obchodných centier či transport MHD. Pri práci v kancelárii plnej PC, mobilov a WIFI môže byť postavený na pracovnom stole alebo nenápadne pod ním. Všetky tieto energeticky náročné miesta vám stĺp pomôže prekonať.

Stĺp 85 cm je vhodný do relaxačných kútikov pracovísk, do meditačných centier, pre skupinové relaxácie, do obývačiek a spální rodín. Jeho dlhá doba šumenia zaručí, že určite zaspíte do ďalšieho otočenia stĺpu.

Účinok stĺpov nepreniká cez steny. Ak chcete vyčistiť celý byt či dom, je treba preniesť stĺp do každej z miestností.

U stĺpov rozoznávame 3 módy:

1. VYPNUTÝ (ak je vo vodorovnej polohe). Používa sa, ak nie je vhodné kombinovať účinky viacerých ozdravných procedúr, napr. s tachyónovou terapiou.

2. TICHÝ (ak je vo zvislej polohe, ale už nešumí). Stĺp čistí priestor od energetickej špiny odsávacím spôsobom.

3. ŠUMIACI (ak je vo zvislej polohe a šumí). Stĺp energeticky čistí telá prítomných v miestnosti, nezávisle na tom, či šum stĺpu počúvajú, či nie. Funguje akoby skener na rôzne typy energetickej záťaže, ktoré zdiagnostikuje, a tak ich môže do čista odstrániť. Stĺp pôsobí relaxačne a aj ozdravne, nakoľko uvedie mozog do stavu, kedy telo spúšťa samoliečivé procesy a bloky sú odstraňované za pomoci síl transcedentna. Účinok je možné zvýšiť, ak sa šumiaci stĺp nachádza v pár centimetrovej blízkosti od bolestivého miesta.

Stĺpy nevyžadujú žiadnu údržbu. Ich energetické čistenie prebieha automaticky, v intervaloch. Pre urýchlenie očistenia, ak sa stĺp ucpal energetickým znečistením (kratšie šumí alebo náhle prestal šumieť) môžete postaviť 2 stĺpy vedľa seba na presnú vzdialenosť 60 cm. Oni si vzájomne urobia "vysavač špiny" a urýchlia automatickú údržbu. Povrch stĺpov nesmie prísť do styku s chémiou, v žiadnom prípade nepoužite PRONTO, či DIAVU pre ošetrovanie, ani si nelakujte vlasy v blízkosti stĺpu, stĺp by stratil svoje prírodné schopnosti a stal by sa len dekoráciou. Po zakúpení je možné si svoj osobný stĺp personalizovať, dotknúť sa ho holou rukou. Tým získa ďalšie schopnosti, podobne ako osobný kameň, ktorý je nosený priamo na tele. Odporúča sa však zatiaľ sa dotýkať stĺpov cez látku, eliminuje sa tak riziko ucpatia stĺpu energetickým znečistením, ktorého je okolo nás ešte stále neúrekom.

 

 

 

English