VITAJTE HARMONIZÁCIA LADIČKAMI HARMONICKÉ ŠTVRTKY PIANO-HEALING E-SHOP
O NÁS ŠUM DAŽĎOVÉHO PRALESA BABIČKINE RECEPTY MASÁŽE CENNÍK
KURZY ESENCIÁLNA KOZMETIKA GEOPATOGÉNNE ZÓNY KVAPKA KRVI

LINKY

AKCIE OZDRAVNÉ POBYTY REFERENCIE KRIŠTÁLY KONTAKT

Úvod - čo je terapia zvukom
Niečo z histórie účinkov zvuku
Načo sú vhodné rôzne kmitočty
Zaujímavosti pre hudobníkov
Čo ponúkame:
Individuálna terapia ladičkami
Harmonizácia čakier ladičkami
Nabitie krištáľov ladičkami
Liečba rakoviny ladičkami
Doplnenie minerálov v tele ladičkami
Očista energetická a duchovná
SOS pre tráviaci trakt po hodovaní
Kurzy používania ladičiek

 

Harmonizácia ladičkami


Čo ponúkam:

  • SOS pre tráviaci trakt po hodovaní


Ani vy ste neodolali dobrotám na vianočnom stole? Nie ste sami... :-)

Aby naše telá a tráviaca sústava neboli poznačené negatívnymi dopadmi z vianočných jedál, ponúkam vám rýchly návrat do formy a zbavenie sa nadbytočných tukov príjemným spôsobom.

Počas sedenia s terapeutickými ladičkami „opravíme“ orgány tráviacej sústavy, detoxikujeme, a kto má záujem a potrebuje - zbavíme ho šetrne tukových vankúšikov.

* * *

Čo sa vlastne udialo v našom tele počas vianočného hodovania?

Žalúdok – zvýšená tvorba kyselín, ktorá mohla viesť ku páleniu záhy. Stresy pri vianočných prípravách a povinných návštevách príbuzných.

Pečen a žlčník – nápor vyprážaných jedál. Drastické hladovanie ako aj prejedanie sa môže viesť k tvorbe žlčových kameňov a následne k žlčníkovej kolike. Zvýšený cholesterol. Nedobre rozložené tuky z jedál sa ukladajú do tukových vankúšikov. Alkoholické prípitky určite nepotešili pečeň.

Slinivka – podráždená z premiery bielej (pšeničnej, geneticky modifikovanej) múky s bielym cukrom z vianočného pečiva. (Ak si myslíte, že vás bolí žalúdok, môže to byť kľudne slinivka, lebo sa prekrývajú v tele.)

Tenké a hrubé črevo – nedobre rozložené časti potravy enzýmami z oslabenej slinivky, žalúdka, pečene vytvárajú plynnatosť, vyduté bruško. Ťažké jedlo dlho stojí v tráviacom trakte, nevhodná kombinácia jedál spôsobuje kvasenie, hnilobný proces, zápchu či hnačku.

E-čka a iné „roztopené igelity“ v našich kupovaných potravinách síce prejdú naším tráviacim traktom, ale sú nerozložitelné. Že nemajú výživovú hodnotu, to je jasné. Ale oni cestou stihnú napáchať škody na našich orgánoch, ktoré sa veľmi snažia s nimi niečo urobiť, ale bezvýsledne.

* * *

Čo obsahuje moja ponuka terapie „SOS po (vianočnom) hodovaní“ ?

1. novoročný prípitok s teplou živou Pí-vodou s citrónom :-) (pre odkyslenie a odvodnenie nežiadúco zadržiavanej vody v tkanivách)

2. zistenie pH z moču (či je organizmus zakyslený)

3. diagnostika tráviacich orgánov

4. čistenie a harmonizácia čakier terapeutickými ladičkami

5. detoxikácia cez reflexné plošky na chodidlách (cez ponožky, pomocou terapeutických ladičiek budeme pôsobiť na reflexné plôšky ladvín, močového mechúra, hlavy, krku, žalúdka, dvanástorníka, slinivky, sleziny, pečene, lymfatického systému)

6. ošetrenie tráviaceho traktu cez akupresúrne body na tvári (tento spôsob terapie zároveň napomáha omladnutému vzhľadu tváre a je príjemne relaxačný)

7. liečenie tráviacich orgánov, ktoré to potrebujú podľa diagnostiky (teda žalúdok, slinivka, pečeň, žlčník, tenké črevo, hrubé črevo – každý orgán má vlastnú frekvenciu na ktorej „spieva“. Ak má problém, tak „spieva falošne“. Na každú orgánovú frekvenciu je terapeutická ladička. Stačí chvíľku ju podržať nad telom a orgán sa „naladí“ správne a aj správne bude fungovať, teda sa stane zdravým. To je princíp liečenia zvukom z ladičiek.)

8. odstránenie ťažkých kovov z buniek tela (aj na toto existuje ladička - Solfeggio 741 Hz , ktorou budeme bezdotykovo pôsobiť nad celým telom)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Sedenie (presnejsie ležanie na masážnom stole :-) ) trvá 1 hod

* * *

Pre tých, čo majú problém s tukovým zaoblením (predpokladám, že dámy) je terapia rozšírená o ďalšie body:

9. ošetrenie štítnej žľazy (terapeutickou ladičkou pre štítnu žľazu, bezdotykovo. Štítna žľaza produkuje hormóny T3 a T4, ktoré sú dôležité pri metabolických procesoch.)

10. odstránenie tukových vankúšikov (Existuje ladička s frekvenciou tukových buniek. Po jej pôsobení sa tukové bunky zharmonizujú. To znamená, že sa tuky v tele nastavia tak akurát. Tukové zásoby sú potrebné v tele, aby robili „vankúš“ vnútorným orgánom pri otrase, a tiež ako zásoby energie pre horšie časy. Nie sú potrebné ako deformácia a záťaž postavy. Naše telo je múdre a vie aj bez módnych trendov kladených na postavu, čo je pekné... :-) Tento spôsob práce s nežiadúcimi tukmi je zdravý, bez vedľajších účinkov, lacný, trvácny, upokojujúci. Neidem ho porovnávať s drastickými liposukciami, kavitáciami, ktoré majú negatívne účinky a jojo efekt. Porovnám ho so záťažou pri behu a fitness. Určite, že športovo hýbať sa je zdravé, aj pre pohyb lymfy, aj pre endorfíny – hormóny šťastia, čo sa vyplavujú, aj pre kondičku na srdce. Ale útočiť na tukové vankúše extrémnou záťažou v posilňovni - možno prinesie výsledok, ale prudko rozkolíše hladinu energie, hladu, adrenalínu a pod. Je to vlastne krízová situácia pre procesy v tele. Zvlášť, keď príčinou ukladania tukov je niečo nesprávne fungujúce (choré) v tele...záťažou sa to nevylieči...)
-- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sedenie trvá spolu 1,5 hod .

* * *

Jedno sedenie by malo byť postačujúce pre dostanie sa späť do formy ako pred Vianocami. Pokiaľ máte tráviace problémy chronické, prípadne potravinové intolerancie, dá sa liečiť i to, ale to by si vyžadovalo navyše individuálne sedenie. Zrejme by boli potrebné aj domáce úlohy, napr. zapožičanie si alebo kúpa ladičiek na používanie doma podľa „receptu“.
 

 

 

 

 

English