VITAJTE HARMONIZÁCIA LADIČKAMI HARMONICKÉ ŠTVRTKY PIANO-HEALING E-SHOP
O NÁS ŠUM DAŽĎOVÉHO PRALESA BABIČKINE RECEPTY MASÁŽE CENNÍK
KURZY ESENCIÁLNA KOZMETIKA GEOPATOGÉNNE ZÓNY KVAPKA KRVI

LINKY

AKCIE OZDRAVNÉ POBYTY REFERENCIE KRIŠTÁLY KONTAKT

 

 

Pokiaľ máte záujem dostávať informácie o novinkách a zľavových akciách emailom, pošlite prosím email s vašou adresou na:

alena@oazaharmonie.sk

 

 

 

Referencie

Toto je priestor pre vaše príbehy v OÁZE HARMÓNIA.
Ďakujem všetkým, ktorí ste sa podujali zdieľať svoje skúsenosti s ostatnými.

* * * * *

Referencia po kurze
Harmonizácia zvukovými ladičkami
LaTe-EASY


"Keď som šla domov po kurze, mala som pocit ľahkosti a akosi ma zo starostí nič netrápilo. Už veľmi dlho sa trápim určitými náročnými situáciami a nie najlepším stavom, a samozrejme, kedy inokedy, ako v posteli pred spaním začnú chodiť v hlave... a nie a nie zaspať. Až bolesti žalúdka a pod. Po dlhom čase som teraz spala úplne celú noc až do rána....“
Mia M.

 

* * * * *

Referencie - Harmonizácia ladičkami

Problémy s prostatou
Príbeh pána Miroslava (68 r.)

Pán Miroslav si už zvykol na život s liekami, tinitusom (hučanie v ušiach), závraťami, bolesťou šije, vysokým krvným tlakom a prekyselením organizmu. Čo mu robilo vážne problémy, a lieky na to nezaberali, bola prostata. Okrem toho, že pre muža je to spoločensky chúlostivá choroba, ešte mu prinášala aj praktické problémy. Napríklad, kým prešiel z domu do OÁZY HARMÓNIE mestskou hromadnou dopravou cca 6 km, potreboval 3 krát vyhľadať cestou toalety. Aby nemusel tak často a bolestivo močiť, obmedzil prísun tekutín, v nádeji, že tým vyrieši svoj problém. Naopak. Nedostatkom vody v tele sa nabaľujú ďalšie choroby...

Ladičkovú terapiu sme začali odblokovávaním emočných tráum, nahromadených počas života. Dostali sme sa ku psychickej príčine, ktorá pravdepodobne spustila celoživotný kolotoč zdravotných problémov a nehôd. Pán Miroslav úplne vytesnil zo svojho života spomienku, že ako malý chlapec sa stal obeťou psychického a fyzického týrania. To spôsobilo blok na jeho meridiáne tenkého čreva, ktorý je zodpovedný za tinitus, závrate, bolesti šije. Tento zážitok sa podpísal i na jeho povahe. Stal sa plachým, s nedostatkom sebadôvery, napriek tomu, že prežil šťastné manželstvo a mal prácu, v ktorej mal dobré výsledky. Dlhodobá vnútorná neistota sa podpisuje na človeku zablokovaním meridiánu močového mechúra, ktorý spôsobí problémy s vodným hospodárstvom v tele, a tiež s prostatou. Keď k tomu pridáme dva pracovné úrazy nezavinené ním, máme obraz dobráka, ktorý priťahuje na seba pohromy. A keď sa jeho zať nepekne zachoval voči jeho dcére, tak pán Miroslav dusil v sebe roky zlosť, čo mu zablokovalo meridán pečene, ktorý tiež ovplyvňuje močenie a hučanie v ušiach.

Pán Miroslav bol vzorný klient. Dodržiaval domáce úlohy - pôsobil na akupresúrne body podľa inštrukcií, navštevoval skupinové spievanie Om-healing, chodil denne do lesa, cvičil odporúčané cviky pre prúdenie energie v meridiánoch, pil denne 2 litre Pí vody (čistá voda, svojím zložením najviac podobná bunečnej vode v našom organizme). Vytúžený výsledok sa dostavil po 6 sedeniach ladičkovej terapie. Pán Miroslav mi oznámil, že všetky príznaky pominuli a on môže normálne fungovať. Bolo to milé zadosťučinenie aj pre mňa, hlavne keď dodal: "A môj lekár si bude myslieť, že ma vyliečil svojimi liekami... " :-)

* * * * *

Dlhoročná vyčerpanosť
Príbeh pani Jarmily (35 r.)

Keď vstúpila pani Jarmila do OÁZY HARMÓNIE, preletelo mi hlavou: "Táto krásna mladá tmavovláska s priesvitnou pleťou, tmavými kruhmi pod očami a vychudnutým telíčkom pôsobí ako Mina z románu Dracula, vysatá zo životnej energie...." Ako ukázala diagnostika, nebola som ďaleko od pravdy. Pani Jarmila mala zablokované 3 energetické prívody do tela, 13 energetických rozvodov a 13 zle fungujúcich vnútorných orgánov. Na moje počudovanie, ako je možné, že v takomto stave vôbec chodí, mi odpovedala, že silou vôle. Najťažšie je to vraj ráno vstať z postele, kedy má chuť už nikdy sa nezobudiť. Čo ju drží pri živote sú povinnosti voči malému synčekovi, s ktorým je na materskej. Lekári jej diagnostikovali a liečili prieduškovú astmu, alergiu - sennú nádchu, vysoký krvný tlak, málo železa, časté migrény so závraťami a zvracaním, problémy s imunitou (diagnostikovali nie zníženú imunitu, ale dokonca žiadnu imunitu !). Tiež chodila na leukocytové kúry a pred pôrodom svojho dieťaťa mala infarktový tlak 180/140, našťastie priamo v pôrodnici, kde ju lekári mohli zachraňovať.

Príbeh sme začali rozpletať. Všetko začalo v brušku mamy pani Jarmily. Keď bola mama tehotná, dozvedela sa šokujúce fakty ohľadom svojej rodiny a tieto neprijala doteraz, ostala životom zatrpknutá. Malá Jarmila už ako dieťa bola súcitiacim Anjelikom, utešujúcim a pomáhajúcim každému v rodine, i nevlastnému bratovi s psychickou chorobou. Nikdy s nikým nevstúpila do slovného konfliktu, vždy volila pekné slová, aby nikoho nezranila. A bola stále chorľavá. V energetickom slovníku tela sa tomu hovorí "naťahovanie na seba problémov druhých". Zo smrti milovaného otca, ktorého niekoľko rokov doopatrovávala pripútaného na nemocničné lôžko, sa ani po 11 rokoch úplne nespamätala.

Potvrdil sa nám priamy súvis medzi jej zdravotným stavom a negatívnymi emočnými zážitkami. (Mala zablokovaný meridán pľúc, zodpovedný za astmu z detstva, ktorý sa narušil z jej dlhodobého pocitu, že dáva druhým viac, ako dostáva naspäť. Zablokovaný meridián srdca, zodpovedný za jej skoro infarkt, sa narušil dlhodobým sebanátlakom...). Čo bolo unikátne, fungovala jej srdcová čakra a brzlík na 100%. (Brzlík je žlaza za hrudnou kosťou, ktorá funguje len detstve a zaniká v dospelosti. Novodobé pramene hovoria, že človek budúcnosti tam bude mať ďalšiu čakru - tzv. Kristovskú čakru lásky.) Podľa mojej úvahy, pani Jarmila prežila vo svojom chorom tele len vďaka tomu, že bola dobrý človek, plný lásky k blížnemu. Hinduisti by povedali, že žila z prány, Kresťania - že sa sýtila Božskou manou...

Ladičkovou terapiou bolo potrebných 6 sedení plus "domáce úlohy". Pani Jarmila si zapožičala ladičky i na domov a podľa inštrukcií pôsobila nimi na akupresúrne body. Pretože ladičky sa jej osvedčili aj pri skľudňovaní malého synčeka, rozhodla sa, že si ich zakúpi natrvalo.

Počas terapie pani Jarmila neuveriteľne vnímavo reagovala. Keď sa vplyvom ladičiek zablokovaný orgán či energetická dráha "naštartovala", pani Jarmila pocítila teplo stúpajúce telom a v ústach - ako to ona nazvala - jemnú "baterkovú" chuť. Ako keby sa dotkla jazykom baterky. (Zaujímavé. Každý z nás má inak reagujúce senzory tela.) Po každej terapii sa cítila síce ospalo, ale odľahčená a plná životnej energie.
Záver terapie je, že pani Jarmila sa nielen cíti zdravo, ale mení sa aj kvalita života s jej manželom. Tým, že sme pri terapii očistili emočné bloky "skladované" v jej tele, zmenilo sa aj vyžarovanie pani Jarmily.

Darmo, životný partner nám vždy zrkadlí, čo v sebe potláčame, a neraz to robí necitlivo... :-)

* * * * *

Tráviace problémy - opúchanie brucha
Príbeh pani Aron (65 r.)

Pani Aron je aktívna dôchodkyňa milujúca a venujúca sa svojej záhradke, vnúčatám a kultúre. Žije sama, a tak si musí privyrábať fyzickou prácou na polovičný úväzok, aby vyžila. Dennodenne zaskakuje ku malým vnúčatám, lebo syn a nevesta majú náročné zamestnanie, so služobnými cestami a častými zmenami plánu. Pani Aron sa dlhé roky trápila s pocitmi tlaku v brušku, akoby sa jej tam nafúkol balón, ktorý chce prasknúť, vždy, keď niečo zjedla. Lekári nevedeli diagnostikovať, kde je problém, lebo krvné testy a sono boli v poriadku. Ďalšie nepríjemné vyšetrenia vyžadujúce zavedenie sond do žalúdka a do konečníka (gastroskopia a kolonoskopia) pani Aron odmietla, lebo nebola schopná tento typ vyšetrení psychicky zvládnuť. Takže držala diétu a hľadala pomoc u alternatívnej medicíny. Akupunktúra aj homeopatiká mali podobný účinok - na určitú dobu, pokiaľ brala terapiu pomáhali, ale potom sa zase všetko vrátilo do pôvodného stavu. Ako ona hovorí, húsenková dráha, raz hore, raz dolu. Ladičková terapia vstúpila na scénu života pani Aron ako prvá pomoc v okamihu jej totálneho fyzického a psychického vyčerpania, po 22-hodinovom maratóne zvracania, hnačkovania a migrény. Hrozilo jej úplné vysilenie a dehydratácia organizmu. Ladičkovanie trvalo 4 hodiny a utíšilo zvracanie, hnačky aj migrénu, že mohla doplniť tekutiny bez toho, aby z nej okamžite vyšli von. Pri následnej ambulantnej terapii ladičkami sme sa venovali psychohygiene, energii organizmu a celkovému zdravotnému stavu. Opuchy brucha prestali, natiahnutá koža však neesteticky prevísala nad lonom. Pridali sme masáže Body Basic a ladičky určené na regeneráciu kože. Po piatej masáži poslala pani Aron sms-ku: "Môj brušný previs sa zmenšil na oblinku. Wow! Funguje to! Vďaka."
Pani Aron dnes už vie načúvať signálom svojho tela. Prišla na to, že stres súvisí so zdravím. Vždy, keď sa dostane do stavu preťaženia, pocíti napätie v brušku, ako výstrahu, že je čas na uvoľnenie, regeneráciu síl. Vtedy si zapožičia ladičky z OÁZY HARMÓNIE na domov, zharmonizuje si nimi myseľ i telo a choroba sa neobnoví.

_____________________________________________

Čo hovoria účastníci o Harmonických štvrtkoch?
Postrehli na sebe nejaký prínos?


„Harmonické štvrtky mi predovšetkým ponúkajú osobný prístup pani Alenky, ktorý mi na iných prednáškach, či školeniach chýba . Mojím cieľom je duchovne rásť a v tom mi pomáhajú jej konkrétne rady, jej vysvetlenia, prečo sa mi v živote dejú isté situácie a v neposlednom rade mi pomáha rozpoznať a pochopiť komunikáciu so svojou dušou a telom, čo ma privádza k poznaniu a sebaliečeniu.“ 
pani Norika M., Bratislava

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

„Ku Alenke chodím na Harmonické štvrtky trištvrte roka a som veľmi šťastná, že moja cesta viedla práve ku nej. Vďaka nej som si vyriešila množstvo problémov a odstránila bloky vo všetkých oblastiach života. Jej duchovné vedenie je krásne a príjemné. Spoznala som tam veľa príjemných ľudí s otvoreným srdcom. Harmonické štvrtky vrelo odporúčam každému, kto chce vo svojom živote vyriešiť problémy zdravotné, pracovné, rodinné a mnoho iných, potrebuje duchovné vedenie, nasmerovanie v živote alebo počas meditačnej techniky a spievania OM sa liečiť a energeticky čistiť Zem.“                      
S láskou Ada z Bratislavy

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

"Po pracovných povinnostiach a akciách s mojimi deťmi som rád, že sa aspoň raz za týždeň mám kde zharmonizovať, upokojiť myseľ a vrátiť sa do svojho stredu."
Braňo S., Bratislava

_______________________________________________

Referencie na workshop LaTe-LINIA

Príbeh pani Katky B. (56 r.)

"Alenku som spoznala na jednom jej stretnutí Om healingu, ktoré poriada pravidelne vo štvrtok v Ymce. Zaujalo ma, že okrem spevu Om healing rozšírila toto stretnutie aj o Deeksu a liečenie terapeutickými ladickami. A tak, keď vypisala kurz LaTe-LÍnia som vôbec nezaváhala, a hneď som sa prihlásila. Na kurze som nielenže popracovala na sebe a svojej štihlej linií:-), ale som sa naučila pracovať s terapeutickými ladičkami. Objavila som čaro zvuku ladičiek a ich liečivé účinky na naše telo.

Alenka sa nám počas štyroch týždňov venovala s maximálnou pozornosťou, ktorú "prekladala" humorom a čas strávený na kurze vždy velmi rýchlo ubehol:-). Naučili sme sa cviky na zmiernenie celulitídy, použivali sme jemné olejčeky, ktoré mne veľmi pekne voňali:-). Poležali sme si v zábaloch a zrelaxovali pri hudbe, do ktorej nám Alenka nahovorila afirmácie. Príjemne ma prekvapilo, že nám počas stretnutí priebežne monitorovala stav zlepšovania ( hmotnosť, obvody pása, bruška, bokov, stehien, zadržiavanú vodu v tele, tuky...). Okrem toho sme sa dozvedeli aj ako sme vlastne na tom so svojimi vnútornými orgánmi, minerálmi a celulitídou v percentách. Výsledky boli viditeľné už po prvom týždni.

Práca s terapeutickými ladičkami bola pre mňa niečo nové. Naučili sme sa nimi zvýšiť účinok našej snahy o zlepšenie postavy:-) a poliečiť si vnútorné orgány.

Napriek tomu, že som poctivo necvičila podľa pokynov:-), výsledky na mojej postave a pokožke sú viditeľné a hlavne pookriala som v milej spoločnosti Alenky a žienok, ktoré sme sa na kurze stretli. Už sa teším, kedy Alenka vypíše termín na kurz sebaomladenie LaTe-ANTIAGE."

(Pani Katka B. zoštíhlela za 4 týždne v páse o 3 cm, v bokoch o 2 cm, stehnách 2 cm, nad kolenami o 2.5 cm, paže o 1.5 cm. Gratulujem, Alena)

_______________________________________________

Referencia na Body Basic - - zoštíhľujúcu masáž
Príbeh p. Renáty

Pani Renáta je vo svojich 48 rokoch už babičkou, a hoci by ste jej do tváre hádali vek okolo 30-ky, ona si ohľadom svojej postavy len povzdychne: "Ach, za mojich mladých čias sa všetci obzerali po mojich štíhlych nohách a srdiečkovom zadku... Teraz som už stará..." Pani Renáta trávi veľa hodín denne na nohách, či už prácou v domácnosti alebo v záhradke. A nohy si to odnášajú. V minulosti operáciou kŕčových žíl, teraz opuchaním. Pani Renáta sa hneď rozhodla, že vyberie kompletnú kúru Body Basic - 6 návštev. Dostala za to odo mňa bonus - hodinovú terapiu jej zdravotných problémov, zdarma.
Ako môžete vidieť z výsledkov tabuľky, merali sme obvody len na začiatku a konci kúry, a dali sme dolu 1 konfekčné číslo (v brušku a bokoch 4 cm, v páse 3 cm) a zoštíhlili sme nohy aj ramená o 1- 3 cm). Vyhladenie pokožky od celulitídy bolo očividne viditeľné a úbytok centimetrov potvrdila pani Renáta, že ich cíti podľa oblečenia. Čo sa nepodarilo masážou Body Basic je ešte výraznejšie zoštíhlenie ľavej nohy, ktorá bola v minulosti operovaná a opuchnutejšia. Odporučila som pani Renáte, aby sme po skončení Body Basic kúry pokračovali celkovou liečbou zdravotného stavu ladičkovou zvukovou terapiou. Prijala návrh, rovnako aj radu, aby sa cez deň nenaháňala množstvom práce, o ktorom si myslí, že musí všetko perfekcionisticky zvládnuť
:-), a aby si niekoľkokrát za deň vydýchla, sadla a vyložila unavené nohy vyššie na podložku.
Pretože pani Renáta rada spieva a zvuková terapia je o hudbe, zaspievali sme si spolu keď odchádzala z Oázy harmónie pesničku Joža Ráža: "Si Kočka, si Kočka ...." :-)

_________________________________________

Príbeh p. Miroslavy Š.

Na tejto chronologickej tabuľke v centimetroch môžete vidieť, ako prebiehalo zoštíhľovanie pani Miroslavy. Rozhodla sa, že po štyroch opakovaniach masáže (každý druhý deň) jej zoštíhlenie stačí. Celkovo dala dole 4,5 cm v páse a brušku, v bokoch 3 cm a 1-2 cm v obvode nôh.
Pani Miroslava je maminou študujúcich dospelých detí (vek si môžete dopočítať :-) ), má sedavé zamestnanie, ale s rodinou sa venujú športovým aktivitám, takže jej telo je pevné a pokožka pekná, napnutá, bez výrazných prejavov celulitídy. Napriek tomu sa pani Miroslava necítila dobre v obtiahnutých letných tričkách, lebo neúprosné "pneumatiky" okolo pásu a bruška sa chceli exhibicionisticky predvádzať... :-). Na prvú masáž prišla pani Miroslava v uvoľnenej letnej košeli, rafinovane zakrývajúcej problémové partie. Tešila som sa spolu s ňou, keď na každú ďalšiu masáž/terapiu prišla oblečená stále viac "kočkovatejšie", v elastických tričkách a legínach lemujúcich pekné krivky tela....Keď si uvedomíte, že sme dali dolu 4,5 cm cez pás, bruško, boky - to je celé jedno konfekčné číslo! A za 10 dní... Bez diéty... Ozdravujúca terapia, ktorú robím počas zábalu, robí divy. Číňania, čo vynašli akupresúrne body, sú šikovné hlavičky... :-)Ďakujem pani Mirke, že som mohla použiť jej príbeh ako referenciu. Alena

_____

 

 

English