VITAJTE HARMONIZÁCIA LADIČKAMI HARMONICKÉ ŠTVRTKY PIANO-HEALING E-SHOP
O NÁS ŠUM DAŽĎOVÉHO PRALESA BABIČKINE RECEPTY MASÁŽE CENNÍK
KURZY ESENCIÁLNA KOZMETIKA GEOPATOGÉNNE ZÓNY KVAPKA KRVI

LINKY

AKCIE OZDRAVNÉ POBYTY REFERENCIE KRIŠTÁLY KONTAKT

 

 

Pokiaľ máte záujem dostávať informácie o liečivých koncertoch po ležiačky emailom, pošlite prosím email s vašou adresou na:

alena@oazaharmonie.sk

 

Piano-healing

PIANO-HEALING je terapeutický koncert po ležiačky v meditatívnom stave. Nie je to klasická muzikoterapia, ako sa vyučuje na školách. Možno sa to trochu podobá relaxačným zvukovým cvičeniam s tibetskými misami, ale hudbou sú krásne lahodné melódie známe z filmov, muzikálov. 

Mám špeciálne upravený klavír pre tento účel, jednou z úprav je naladenie komorného A na 432 Hz, liečivú frekvenciu, nie zvyčajných 440 Hz, ako sú všetky hudobné nástroje súčasnosti ladené. Počas hry, ako hrám na klavíri, prenášam kódy v stave napojenia „zhora“, a prostredníctvom skladieb tieto odovzdávam poslucháčom, ktorí ležia na chrbte s rukou na srdci, myslia na zadanú tému/zámer, nasávajú hudbu celým telom. Niekomu sa ukazujú obrazy – vízie, inému po tele chodia príjemné elektrizujúce vlny, niekomu vbehnú „bezdôvodne“ slzy do očí a pociťuje obrovskú úľavu. Mnohí i zaspia. To je v poriadku. Avšak, ak prichádza človek energeticky špinavý, môže spočiatku pociťovať nepokoj, nevie sa uvoľniť, všetko mu vadí. To je tiež v poriadku. Počúvaním ďalších skladieb to postupne odíde. Netreba si robiť vopred očakávania, ani mať na seba prehnané nároky.

Touto technikou sa dá energeticky čistiť, liečiť telo i duša, dopĺňať chýbajúce minerály v tele, opravovať naša božská konštrukcia a napojenia, rezonančné polia, zobúdzanie do misie duše a špeciálnych schopností, intuícia, riešenie problémových situácií v živote, priania atď.

Pre tých, čo ešte nikdy nepočuli o frekvencii 432 Hz, prikladám pár slov:
Frekvencia 432 Hz produkuje rezonanciu, ktorá dokáže vyrovnať vibráciu vnútorných orgánov nášho tela tak, aby fungovali v rovnováhe s vonkajším i vnútorným prostredím.

Tón ako melódia je vibrácia. A vibrácia je energia. A energia je základ. Je to alfa aj omega. Je to sila, ktorá riadi náš organizmus od palcov na nohách po vrch hlavy. Dokáže naladiť naše telo tak, aby pracovalo unisono a v jednote s prírodou, ako aj jej najvyššou prvotnou inteligenciou, ktorá všetko riadi. Riadi s citom, milosrdenstvom, obetou, odpúšťaním, ale hlavne s nezištnou láskou. Frekvencia 432 Hz dokáže človeka spojiť priamo s jeho najdôležitejším orgánom – srdcom, ktoré ho naučí ako žiť, myslieť a konať v súlade, tolerancii a zdieľaní s ostatným živým svetom, a to v prvom rade s ľuďmi, ale aj so živočíšnou a rastlinnou ríšou, ríšou minerálov, kameňov, kryštálov a celou zjednotenou prírodou. Frekvenciu 432 Hz prijímame nielen naším zvukovým orgánom, ale kompletne celým naším telom, našou kožou, ostatnými orgánmi, základnými ľudskými zmyslami a zároveň zmyslami, ktoré sú ukryté v hlbinách duše človeka.

Karimatky na ležanie mám, aj deky, ale len tenké. Pre väčší komfort si môžete doniesť vlastné, a tiež si prineste prosím pohodlné oblečenie, papučky, pero a papier na poznámky zažitého procesu. Zvýšený vankúš pod hlavou nie je vhodný, aby bola miecha čo najrovnejšie.

Maximálna kapacita je 8 účastníkov. Počas trvania PIANO-HEALINGu nie je z energetických dôvodov možné sa pridávať k skupine, ani vstupovať do priestorov.

Teším sa na Vašu návštevu v OÁZE HARMÓNIE

Alena

Pokiaľ je PIANO-HEALING súčasťou Harmonických štvrtkov v OÁZE HARMÓNIE, účastnícky poplatok zaň je dobrovoľný.

P.S.: Ak máte záujem zúčastniť sa PIANO-HEALINGU, odporúčam Vám poslať mi Vašu emailovú adresu pre zasielanie informácii o termínoch koncertov. Keď rozpošlem pozvánku na PIANO-HEALING s termínom, je potrebné sa prihlásiť emailom a aj si počkať na moje potvrdenie Vašej účasti, z kapacitných dôvodov.

 

 

English