VITAJTE HARMONIZÁCIA LADIČKAMI HARMONICKÉ ŠTVRTKY PIANO-HEALING E-SHOP
O NÁS ŠUM DAŽĎOVÉHO PRALESA BABIČKINE RECEPTY MASÁŽE CENNÍK
KURZY ESENCIÁLNA KOZMETIKA GEOPATOGÉNNE ZÓNY KVAPKA KRVI

LINKY

AKCIE OZDRAVNÉ POBYTY REFERENCIE KRIŠTÁLY KONTAKT

 

Šum dažďového pralesa
Predaj stĺpov
Ponuka firmám

 

 

Pokiaľ máte záujem dostávať informácie o novinkách a zľavových akciách emailom, pošlite prosím email s vašou adresou na:

alena@oazaharmonie.sk

 

 

 

Predaj Regeneračných bambusových stĺpov

na revitalizáciu buniek tela a energetický detox

Stĺp je možné zakúpiť priamo v OÁZE HARMÓNIE, ak je skladom, či objednať, aby sme ho zadali do výroby. Vyžaduje sa osobný odber v Bratislave, nakoľko preprava kuriérom či poštou by mohla stĺpy znehodnotiť. Schopnosti stĺpov, ktoré sú uvedené na tejto web stránke získavajú stĺpy až po energetickej aktivácii v OÁZE HARMÓNIE. Teda od obdobne vyzerajúcich stĺpov či dažďových palíc ponúkaných inde, neočakávajte tieto schopnosti.

KDE: OÁZA HARMÓNIE, Gajova 4, Bratislava, (mínus)-1.p.

KEDY: každú stredu v čase od 15:00 do 20:00


veľkosť stĺpa hmotnosť dĺžka šumenia cena
40 cm 1 kg 2 min 95 €

50 cm

1,5 kg 4 min 155 €
60 cm 2 kg 7 min

226 €

70 cm 3,3 kg 9 min 288 €
88 cm 8 kg 19 min 442 €
120 cm 11 kg 30 min 864 €

Stĺp 40 cm je vhodný na individuálne liečenie častí tela tým, že sa ľahko uchopí do ruky a drží v pár centimetrovej vzdialenosti od boľavého miesta. Pre svoj malý rozmer ho môžete nosiť so sebou v kabeli , ak sa chystáte na nákupy do obchodných centier či transport MHD. Pri práci v kancelárii plnej PC, mobilov a WIFI môže byť postavený na pracovnom stole alebo nenápadne pod ním. Všetky tieto energeticky náročné miesta vám stĺp pomôže prekonať.

Stĺp 70 cm je hybridom medzi veľkým a malým stĺpom. Je ľahký na manipuláciu, dobre prenosný a plní aj funkciu stojaceho solitéru.

Stĺp 88 cm je vhodný do obývačiek a spální rodín. Jeho dlhá doba šumenia zaručí, že určite zaspíte do ďalšieho otočenia stĺpu. Tento stĺp je najpredávanejší, má dostatočný "ťah odsávania" pre všetkých členov rodiny.

Stĺp 120 cm je vhodný do relaxačných kútikov pracovísk, do meditačných centier, pre skupinové relaxácie.

Účinok stĺpov nepreniká cez steny. Ak chcete vyčistiť celý byt či dom, je treba preniesť stĺp do každej z miestností.


 

U stĺpov rozoznávame 3 módy:

1. VYPNUTÝ (ak je vo vodorovnej polohe). Používa sa, ak nie je vhodné kombinovať účinky viacerých ozdravných procedúr, napr. s tachyónovou terapiou, aromaterapiou z difuzérov.

2. TICHÝ (ak je vo zvislej polohe, ale už nešumí). Stĺp čistí priestor od energetickej špiny odsávacím spôsobom.

3. ŠUMIACI (ak je vo zvislej polohe a šumí). Stĺp energeticky čistí telá prítomných v miestnosti, nezávisle na tom, či šum stĺpu počúvajú, či nie. Funguje akoby skener na rôzne typy energetickej záťaže, ktoré zdiagnostikuje, a tak ich môže do čista odstrániť. Stĺp pôsobí relaxačne a aj ozdravne, nakoľko uvedie mozog do stavu, kedy telo spúšťa samoliečivé procesy a bloky sú odstraňované za pomoci síl transcedentna. Účinok je možné zvýšiť, ak sa šumiaci stĺp nachádza v pár centimetrovej blízkosti od bolestivého miesta.

Stĺpy nevyžadujú žiadnu údržbu. Ich energetické čistenie prebieha automaticky, v intervaloch. Pre urýchlenie očistenia, ak sa stĺp ucpal energetickým znečistením (kratšie šumí alebo náhle prestal šumieť alebo vydáva chrapčivý zvuk) môžete postaviť 2 stĺpy vedľa seba na presnú vzdialenosť 60 cm. Oni si vzájomne urobia "vysavač špiny" a urýchlia automatickú údržbu. Povrch stĺpov nesmie prísť do styku s vodou, s chémiou, v žiadnom prípade nepoužite PRONTO, či DIAVU pre ošetrovanie, nefajčite pri ňom, ani si nelakujte vlasy v blízkosti stĺpu, stĺp by stratil svoje prírodné schopnosti a stal by sa len dekoráciou. Po zakúpení je možné si svoj osobný stĺp personalizovať, dotknúť sa ho holou rukou. Tým získa ďalšie schopnosti, podobne ako osobný kameň, ktorý je nosený priamo na tele. Odporúča sa však zatiaľ sa dotýkať stĺpov cez látku, eliminuje sa tak riziko ucpatia stĺpu energetickým znečistením, ktorého je okolo nás ešte stále neúrekom.

Regeneračný bambusový stĺp

Unikátny relaxačný a terapeutický nástroj pre harmonizáciu mysle, tela a duše za pomoci zvuku padajúcich kvapiek vody. Je odvodený od dažďovej palice, ktorú používali šamani indiánov z Južnej Ameriky. Zvukový šum pripomínajúci zvuk dažďových kvapiek nás uvádza do hlbokých relaxačných hladín mozgových vĺn alfa, théta, delta, ktoré sú pre mozog vysoko ukľudňujúce. Tento stav, kedy sa spomaľuje tok myšlienok, nás dostáva do hlbokého stavu kľudu. Niekoľko minút trvajúce šumenie stĺpu uvoľňuje myseľ natoľko, že sa vo vnútornom uchu prevádzajú zvukové vlny na elektrickú energiu, ktorá dobíja bunky mozgu. Prichádza stav plného uvoľnenia tela a hlbokej relaxácie. V ľudskom organizme začnú prebiehať blahodárne procesy, vďaka ktorým je obohatený mozog aj celé ľudské telo. Uvoľnením vnútorného stresu dochádza k celkovej regenerácii, harmonizácii a spusteniu samoliečivých procesov v tele.

Stĺp je vyrobený z prírodných materiálov a naladený na frekvencie od 1 Hz do 22 000 Hz. Vyrába sa ručne, jeho telo je z rezonančného bambusu so špecifickými rezonančnými vlastnosťami. Obsahuje tisíce bambusových ladených ihličiek. Vyrábajú sa rôzne veľkosti stĺpa o rôznych dĺžkach šumenia.

Regeneračný bambusový stĺp stačí iba otočiť ako presýpacie hodiny, pohodlne si sadnúť či ľahnúť a započúvať sa do krištáľovo čistých, prírodných zvukov nástroja harmonizujúceho myseľ, telo a dušu...


ÚČINKY REGENERAČNÉHO BAMBUSOVÉHO STĹPU:

 • odstraňuje stres, napätie, únavu, nespavosť, navodzuje hlbokú relaxáciu a liečivú regeneráciu
 • znižuje až úplne odstraňuje bolesť
 • posiľňuje imunitný systém
 • odbúrava strach a navodzuje stav kľudu a harmónie
 • prebúdza súcit
 • rozvíja vnímanie a uvedomenie si seba samého, ponúka otvorenia sa novým možnostiam
 • dodáva vitalitu - životnú silu
 • vytvára pevný základ pre partnerské a priateľské vzťahy, vnáša do nich kľud, lásku, harmóniu a porozumenie
 • čistí telo od energetickej špiny, toxínov, elektrosmogu
 • odstraňuje negatívne vedľajšie účinky liekov
 • čistí a opravuje energetiku tela (čakry, meridiány), auru
 • zlepšuje zdravotný stav, spúšťa samoliečivé procesy v tele a vedie ku uvedomeniu si duchovno-emocionálnych príčin vzniku chorôb
 • harmonizuje acidobázickú rovnováhu (odkyseľuje, navodzuje mierne zásadité pH v tele)
 • odstraňuje parazity, baktérie, plesne, candidu, zápaly
 • stĺp je vhodný k posteli pri problémovom zaspávaní
 • stĺp postavený na pracovnom stole chráni pred žiarením z PC, WIFI, a odstraňuje následky žiarení mobilných telefónov, internetu a TV
 • čistí potraviny od E-čiek a toxicity (do okruhu 60cm)
 • čistí a opravuje krištály (do okruhu 60cm)
 • stĺp je výnimočný v tom, že čistí priestor, v ktorom je, aj keď práve nešumí, teda non-stop
 • pri dlhodobom používaní lieči vrodené poškodenia
 • odstraňuje mágiu, neprajnosti od druhých, bloky na hojnosti
 • pomáha prechodu z uhlíkovej formy tela na krištalickú / kremíkovú
 • pomáha zvyšovať podiel pránickej stravy na výžive organizmu
 • ak šumí počas milovania, pomáha uzdravovať mužsko-ženský princíp vo všetkých vzťahoch
 • vyčistením energetických centier a senzorov otvára prístup k vyšším duchovným danostiam človeka
 • pomáha spracovať karmu, ktorá je dôsledok súboru nesprávnych alebo chybných názorov, presvedčení, postojov, negatívne ovplyvňujúcich život
 • odporúča sa pri veľkom šumiacom stĺpe vymieňať si názory, ktorým hrozí, že by mohli vyvolať konflikt. Budete prekvapení, akých úžasných obojstranne výhodných riešení a reakcií sme schopní, keď sme energeticky a duchovne čistí
 • vyčistení a duchovne vyspelí ľudia zažívajú pri stĺpe napojenia na vysoké svetelné bytosti a dostávajú vízie osobné či globálne
 

REFERENCIE:

„Moja manželka trpí celoživotne vysokým tlakom a má za sebou dve mozgové mŕtvice. Záchranku sme k nej volávali pomerne často. Čo máme zakúpený Regeneračný bambusový stĺp, upravil sa jej tlak a uľavilo, aj napriek vysokým letným teplotám v našom panelákovom byte.“
(p. Vladimír)

„Obaja s priateľkou sme senzitívni na nezdravé potraviny. Kúpil som v obyčajnom potravinovom obchode nový druh chleba – kváskový. Chutnal nám, akoby ani nebol z toxickej pšenice a umelých prísad na predĺženie trvanlivosti. Priateľka vytestovala kyvadlom, že chlieb naozaj neobsahuje žiadnu škodlivinu. Tak som siahol na lístoček pozrieť výrobcu a zloženie. A našiel som: guarová múka, stabilizátory Ečka...Ako je to možné, že kyvadlo vytestovalo nezávadnosť ? Odpoveď bola neuveriteľná: Mali sme v kuchyni Regeneračný bambusový stĺp a otáčali ho na stole, vedľa chleba...“ (Viki)

"Spadol mi na prst na nohe ťažký predmet, čo sa mi vyšmykol z rúk, keď som ho niesol. Bolesť bola taká neznesiteľná, že som sa nedokázal postaviť na tú nohu a uvažoval som o privolaní lekárskej pohotovosti s podozrením na zlomeninu. Keďže mám zakúpený Regeneračný bambusový stĺp 60 cm, ktorý podľa popisu odstraňuje bolesť a spúšťa samoliečivé procesy, vyskúšal som postaviť stĺp tesne vedľa boľavého prstu. Bolesť do 1/2 hodiny ustúpila, postavil som sa na nohu, ale ešte ju šetril od chôdze. Počas nasledujúcich dní som si sporadicky chodidlo kládol vedľa šumiaceho stĺpu. Do 2 dní úplne zmizla fialová modrina a aj všetky príznaky úrazu. Zase som mohol normálne chodiť." (V.G.)

"Postrehla som na sebe, že čo sme kúpili stĺp domov a podchvíľou ho niekto z rodiny otočí, aby šumel, ja sa už necítim tak šialene vyčerpaná, ako som bola asi posledný rok. Pričom nič sa nezmenilo v mojom živote, stále rovnaké činnosti vykonávam vtedy aj teraz." (p. Alena)

"Kúpila som veľký 85 cm-ový stĺp rodičom, dôchodcom. Stále sú pri ňom, nech čokoľvek doma robia, aj spávajú pri ňom. Pozorujem na ich zvráskavených tvárach, že sa im vypína pokožka, vypĺňajú ochabnuté líca a črtami tváre sa začínajú podobať ako vyzerali pred 30 rokmi. Robíme si v rodine švandu - len nejedzte špenát! To podľa českej komédie, kedy pri omladzovacej kúre hlavní hrdinovia zjedli špenát a omládli až príliš - až do detského veku :- )." (AW)

"Po 25 rokoch po úraze som stále mal na čele hrču cca 3 cm. Od kedy máme stĺp, sa mi hrča zmenšila o 80%, pričom som sa na ňu vôbec so stĺpom nezameriaval, len som si to náhodou všimol, asi 1 mesiac od kúpy stĺpa." (GV)

"Dobrý deň Alenka, chcela som Vám veľmi pekne poďakovať ešte raz za stĺpik, čo som si u Vás kúpila, ja som si ho úplne zamilovala, môj zlatučký, a myslím, že aj druhá sestra Ivka, ktorá nemala k takýmto veciam tak blízko ako my dve s Maruš. Keď som ho doniesla a začala čistiť byt (mame 4 izby, plus velku chodbu a kúpeľnu, záchod osobitne), v mojej izbe si predstavte sa zapchal hneď asi po 1minute práce, potom už išiel dobre a ešte na wc sa zapchal asi 3x po sebe :-)) No ale musím povedať, ze nám tu robí radosť a vniesol takú harmóniu, som z neho šťastná :-) Aj napriek tomu, že ho mam doma, chcem ale chodiť aj naďalej ku Vám či už v stredy, alebo štvrtky, kedže ja Vás stále tak rada vidim, rada ku Vám chodím a neviem si už bez toho, aby som Vás sem tam aj s Mirkom videla, ani predstaviť život :) Proste Vás už nosím v srdci ako keby člena rodiny, blízkych priateľov a vždy mi srdiečko podskočí, keď vás vidím, a keď si spolu môžeme vymeniť nejaké hlavne aj pozitívne informácie a dobrú energiu. Každému vždy hovorím o ,,nejakej,, :-) Alenke, ktorá mi vniesla do života niečo uplne krásne a iné a hlavne pomoc, keď som lietala v tých najhorších černotách. Až mi slzy idú, keď toto píšem, lebo ja som za Vás tak vďačná životu, že si to ani neviete predstaviť." (Kristínka)

"Pani Alenka, chcel by som Vám veľmi pekne poďakovať za bambusový regeneračný stĺp od Vás. Úplne som unesený z výsledkov, peniažkov máme oveľa viac z rôznych strán.
Po cca mesiaci používania sa u mňa dejú doslova zázraky. Cítim sa oveľa lepšie, blok na financiách sa postupne rozpúšťa, veľmi mi tiež pomáha pri definitívnom sa zbavení panickej poruchy, rôznych strachov z budúcnosti.
V pracovnej oblasti sa mi rysuje sen, ktorý bol doteraz nedosiahnuteľný. Ľudia na mňa tak zvláštne pozerajú, podvedome cítia, že aj oni sa tak chcú cítiť a napredovať.
Meditujem pri ňom každý večer 20min v izbe kde spinká moja 3 ročná dcérka. U nej rovnako vidím veľké pokroky, mala nezvládnuteľný hnev, ktorý je oveľa menší a menej častý, je spokojnejšia, nerozprávala veľmi a teraz sa jej jazýček veľmi rozviazal. Pýta si "slp" a ukazuje prštekom na neho a po chvíľke zaspinká. meditujem pri ňom každý večer a je to zážitok. Sme natoľko nadšení, že "potrebujeme" aj väčší rodinný. Veľká vďaka pani Alenka za to, čo robíte a ďakujem aj sfére, ktorá Vám aj nám pomáha."

Peťo, Poprad

 

English