VITAJTE HARMONIZÁCIA LADIČKAMI HARMONICKÉ ŠTVRTKY PIANO-HEALING E-SHOP
O NÁS ŠUM DAŽĎOVÉHO PRALESA BABIČKINE RECEPTY MASÁŽE CENNÍK
KURZY ESENCIÁLNA KOZMETIKA GEOPATOGÉNNE ZÓNY KVAPKA KRVI

LINKY

AKCIE OZDRAVNÉ POBYTY REFERENCIE KRIŠTÁLY KONTAKT

Úvod - vedeli ste, že...?
Rain Drop - s esenciálnymi olejmi
Body Basic - zoštíhľujúca masáž

Čínska meridiánová masáž tela

 Masáže

Body Basic - zoštíhľujúca masáž

je natural procedúrou bez použitia elektrického prúdu do tela. Je možné docieliť ňou okamžitý úbytok na obvode pása, bruška, bokov, stehien, lýtok a paží 1 - 6 centimetrov. Miznú prejavy celulitídy.

Procedúra trvá 2 - 2,5 hodiny a pozostáva z niekoľkých krokov:

 • Špeciálne hmaty masáže pôsobia ako štartér
  metabolizmu, spaľujú podkožný tuk a vyhladzujú
  hrbolčeky “pomarančovej” kože.
 • Zábal s unikátnym olejogelom namiešaným z prírodných ingrediencií proti celulitíde, pôsobí v hlbokých vrstvách kože, kde rozpúšťa tuky. Počas zábalu sa vylučujú odpadové látky a prebytočná voda z tela, čím sa odstraňujú aj opuchy nôh.
 • Reflexná terapia tváre ladičkami sa prevádza
  počas doby pôsobenia zábalu. Ide o stimuláciu akupresúrnych bodov, ktoré spúšťajú
  detoxikačný proces, pobyb stagnujúcej lymfy
  a nastavujú správne spracovávanie tukov a cukrov
  v tráviacom trakte.

Po masáži a zábale je možné použiť sprchu.


Odporúčaný počet opakovaní je 6 krát , ideálne je každý druhý deň. Štíhlejším ženám len s lokálnymi "vankúšikmi" stačia 2-4 opakovania ku spokojnosti s postavou. Ak si klientka želá, môžeme monitorovať stav PRED a PO (kg, centimetre na obvode tela).
Tiež je možné zakúpiť si špecialny olejogel, s ktorým sa masáž vykonávala a pokračovať "domácou terapiou".
Odporúčam workshop HARMONIZÁCIA LADIČKAMI LaTe-LÍNIA, kde sa za príjemnú cenu naučíte nielen techniku masáže Body Basic, ale komplexný postup, akým sa dá zdravo a trvale zoštíhlieť.

Pozrite si konkrétne prípady zoštíhlenia žien
až o 1 konfekčné číslo v sekcii REFERENCIE.

______________________________________________

Ako dlho potom vydrží takéto zoštíhlenie?
Otázka Aďky R. (zo dňa 22.5.2012)

Moja odpoveď:
...mne do ďalšej zimy, ktorú strávim s čipsami pri telke... :-) Ale vážne, počas procedúry pôsobím na akupresúrne body, ktoré vlastne telo liečia (ak sa rozprúdi odtok lymfy, nehromadia sa odpadové látky v tele, nezadržuje sa voda pod kožou, ak je správna funkcia slinivky, pečene, žalúdka, čriev, potom sa správne štiepia tuky, cukry v tele. Pridávam aj akupresúrne body na ukľudnenie nervového systému, lebo v panike stresu z prítomnosti a obáv z budúcna si robí telo energetické zásoby v podobe tukových buniek. Štítna žľaza s hormónmi T3, T4 má na starosti metabolické procesy, a ďaľšie zľazy, ak nefungujú správne, tak sa to všetko ukladá...). Takže touto zaoštíhľovacou masážou ide o procedúru komplexne liečiacu, nielen lokálne na tele niečo rozbíjajúcu. Ak je kočka z lekárskeho hľadiska zdravá ("zdravie" majú lekári otabuľkované, rôzne rozladenosti organizmu sa ešte nepovažujú za chorobu, až keď tieto prekročia prípustnú hodnotu), len jej ide o estetiku postavy, tak tie nánosy sa dajú odbúrať natrvalo. Ak je v tele zdravotný problém, zoštíhľujúci výsledok výsledok bude po tejto masáži vidieť tiež, pravdepodobne ešte výraznejší (lebo napríklad choré obličky spôsobujú zadržiavanie vody v podkoží, hlavne na nohách, ktorá robí opuchy, a práve tie po masáži rýchlo "spľasknú"), ale doporučovala by som v prípade celotelovej nadváhy doplniť zoštíhľujúcu masáž o harmonizáciu terapeutickými ladičkami.
Pri zoštíhľujúcej masáži nepoužívam elektriku do tela. To je veľmi dôležité, lebo to spôsobuje jo-jo efekt, škoda, že to je v súčasnoti základ všetkých technologicky prevratných prístrojoch na formovanie postavy. Ich účinok by som prirovnala ku konzumácii krásne naaranžovaného jedla, ktoré je bohužial skazené. Akoby sa vyhladovelý človek hurá konečne najedol, ale súčasne si priotrávil vnútornosti a odteraz musí bojovať nie s nedostatkom živín, ale prebytkom jedov. Takže elektrika a vôbec civilizačné žiarenia nám parádne zavarili... :-( Kde je to možné, tam sa tomu treba vyhnúť. Detto mikrovlnky... Ale to už je o inom :- )

Alena

 

English