VITAJTE HARMONIZÁCIA LADIČKAMI HARMONICKÉ ŠTVRTKY PIANO-HEALING E-SHOP
O NÁS ŠUM DAŽĎOVÉHO PRALESA BABIČKINE RECEPTY MASÁŽE CENNÍK
KURZY ESENCIÁLNA KOZMETIKA GEOPATOGÉNNE ZÓNY KVAPKA KRVI

LINKY

AKCIE OZDRAVNÉ POBYTY REFERENCIE KRIŠTÁLY KONTAKT

Úvod - vedeli ste, že...?
Rain Drop - s esenciálnymi olejmi

Čínska meridiánová masáž tela

Autorom metódy je D.Gary Young, jeden z najuznávanejších špecialistov na esenciálne oleje. Viac ako 2 desaťročia sa delí o svoje vedomosti a jeho životná cesta pomohla miliónom ľudí zmeniť svoje zdravie a život. Veľa rokov viedol výskum vo výskumnom ústave prírodných liečív Young Life Research Clinic Institute of Natural Medicine, kde sa hodnotili účinky esenciálnych olejov a iných foriem prírodného liečenia. Je autorom 8-mych kníh. Dohliada na šesť fariem na štyroch kontinentoch, kde vedie procesy pestovania, zberu a destilácie esenciálnych olejov najvyššej svetovej kvality a predáva ich pod zn. Young Living. Sám prešiel dramatickou skúsenosťou, kedy utrpel vážne zranenie chrbtice. Padol na neho práve zotínaný strom v lese a nádej na život bez invalidného vozíka bola minimálna. Postavili ho späť na nohy Lakotskí Indiáni, ktorých postupmi sa nechal inšpirovať, keď tvoril Raindrop.

 

Masáže

Rain Drop

pozoruhodná technika masáže so 100% prírodnými esenciálnymi olejčekmi zn. Young Living.

  • Pomáha ku zdravému stavu chrbtice

  • Posilňuje imunitný systém

  • Zmierňuje dýchacie ťažkosti

  • Harmonizuje nervovú sústavu

  • Uvoľňuje stres a traumy

Esenciálne oleje sa jemne vtierajú pozdĺž chrbtice a na chodidlá. Je známe, že na chodidlách sú reflexné plôšky všetkých orgánov, ktorých stimuláciou sa dá prinavrátiť zdravie. Okolo chrbtice je nervový systém riadiaci nielen svalstvo, ale aj činnosť vnútorných orgánov. V tejto oblasti býva najvyšší výskyt parazitov, ktorí stoja za množstvom chorôb. Esenciálne olejčeky zn. Young Living sú schopné týchto parazitov zlikvidovať.

Aromaterapeutický efekt esenciálnych olejov je založený na tom, že čiste prírodná koncentrovaná vôňa bylín sa dostáva cez čuchový bulbus do limbického systému v mozgu, čo je centrum emócií a dokáže vyplaviť a liečiť traumy.

Výrobný proces esenciálnych olejov zn. Young Living je špeciálny, podľa starovekých receptúr zapísaných na stenách egyptských pyramíd, v spojení s moderným výskumom prírodných liečív. Tým sa dosahuje ich „vysoko- frekvenčnosť“, to znamená, že majú schopnost liečiť aj energeticky.

Schopnosť radikálnej absorpcie (ORAC) je spôsob merania antioxidačnej kapacity biologických vzoriek. Esenciálne olejčeky použité pri Raindrop majú ORAC od 150 000 do 1 400 000 (TE/L), teda extrémne vysokú. Zostavu tvoria tymián, pamajorán obyčajný, bazalka, cyprus, gaultéria ležatá, mäta pieporná, majorán, a v zmesiach smrek, ružové drevo, modrý rebríček, kadidlo, levandula, ylang-ylang, ruža, melisa, santálové drevo, myrha, yzop lekársky, pelargónie, pergamot.

Cena ošetrenia pozostáva z ceny za masáž (1h alebo 1,5h) plus 17€ za použité esenciálne olejčeky.

 

 

English