VITAJTE HARMONIZÁCIA LADIČKAMI HARMONICKÉ ŠTVRTKY PIANO-HEALING E-SHOP
O NÁS ŠUM DAŽĎOVÉHO PRALESA BABIČKINE RECEPTY MASÁŽE CENNÍK
KURZY ESENCIÁLNA KOZMETIKA GEOPATOGÉNNE ZÓNY KVAPKA KRVI

LINKY

AKCIE OZDRAVNÉ POBYTY REFERENCIE KRIŠTÁLY KONTAKT

Úvod - čo je terapia zvukom
Niečo z histórie účinkov zvuku
Načo sú vhodné rôzne kmitočty
Zaujímavosti pre hudobníkov
Čo ponúkame:
Individuálna terapia ladičkami
Harmonizácia čakier ladičkami
Nabitie krištáľov ladičkami
Liečba rakoviny ladičkami
Doplnenie minerálov v tele ladičkami
Očista energetická a duchovná
SOS pre tráviaci trakt po hodovaní
Kurzy používania ladičiek

 

Harmonizácia ladičkami

Čo ponúkam:

  • Liečba rakoviny terapeutickými ladičkami

je založená na objave Fabiena Mamana, francúzskeho bioterapeuta, akupunkturistu a hudobníka. Maman vo svojich výskumoch v 80-tych rokoch minulého storočia úspešne "rozbil" bunku novotvaru. Behom 14 min pôsobil na bunku novotvaru stupnicou tónov od C 261 Hz do D1 583,33 Hz a priviedol ju tak k výbuchu / prasknutiu / explózii. Zmeny boli vidieť tiež v jej elektromagnetickom poli. Ostatné bunky ostali "posilnené". Zdroj zvuku bol umiestnený 30 cm nad bunkou a jeho hlasitosť bola 30 – 40 dB. Tóny jónskej stupnice boli vydávané každú 1 minútu. Výskumy boli prevedené xylofónom, ladičkou, gitarou, a ľudským hlasom.

Na obrázku vidno, ako sa rakovinová bunka výrazne zmenila medzi tónmi A a B, prišlo k jej "výbuchu".

Terapeutické ladičky, konkrétne Harmonická sada 8 tónov C-D-E-F-G-A-H(americké B)-C2, dokážu tento jav spôsobiť. Počas terapie používa klient predpísaným spôsobom doma túto sadu ladičiek, či už zakúpenú alebo zapožičanú odo mňa. Naďalej je pod dohľadom lekárov, nevylučuje sa táto alternatívna liečba s oficiálnou lekárskou.

Zo skúseností môžem povedať, že ak prišiel klient včas, a nasadili sme ladičkovú terapiu, lekársky nález potvrdil, že nádory sa po ladičkovej terapii vstrebali. Ak prišiel klient neskôr, že už mal naplánovaný termín chirurgického odstránenia nádoru, tak lekári po operácii a kontrolných vyšetreniach rozhodli, že nie je treba chemoterapiu, pacient bol zdravý, bez rakovinových buniek v tele úplne.

Rakovina, ako každá iná choroba, nevzniká zo dňa na deň. Predchádza jej dlhé obdobie, v ktorom sa tvorí. Diagnostikou je možné zistiť, či sa rakovina chystá prepuknúť v tele. Počas terapie zistíme príčinu vzniku rakoviny u klienta, a pokiaľ možno, aj odstránime. Môže to byť vnútorná príčina - dlhodobo nešťastný alebo iný negatívny pocit klienta. Môže za tým byť vonkajšia príčina, či už stav nášho životného prostredia ( chémia v potravinách, vo vzduchu, elektrosmog, žiarenia...), alebo geopatogénna zóna, na ktorej klient spí alebo má pracovisko. Neviditeľnou príčinou, ktorú málokto berie do úvahy, sú energeticko-duchovné vplyvy.

Ak máte alebo ste mali psíka, ktorý má/mal rakovinu, zistite, rakovinu koho z rodiny stiahol na seba. A rýchlo robte kroky...

 

 

 

English