VITAJTE HARMONIZÁCIA LADIČKAMI HARMONICKÉ ŠTVRTKY PIANO-HEALING E-SHOP
O NÁS ŠUM DAŽĎOVÉHO PRALESA BABIČKINE RECEPTY MASÁŽE CENNÍK
KURZY ESENCIÁLNA KOZMETIKA GEOPATOGÉNNE ZÓNY KVAPKA KRVI

LINKY

AKCIE OZDRAVNÉ POBYTY REFERENCIE KRIŠTÁLY KONTAKT

Úvod - čo je terapia zvukom
Niečo z histórie účinkov zvuku
Načo sú vhodné rôzne kmitočty
Zaujímavosti pre hudobníkov
Čo ponúkame:
Individuálna terapia ladičkami
Harmonizácia čakier ladičkami
Nabitie krištáľov ladičkami
Liečba rakoviny ladičkami
Doplnenie minerálov v tele ladičkami
Očista energetická a duchovná
SOS pre tráviaci trakt po hodovaní
Kurzy používania ladičiek

 

Harmonizácia ladičkami


Čo ponúkam :

  • Nabitie krištáľov ladičkami


Po ukončení terapeutického cyklu (cca 1 až 6 návštev) je vhodné pokračovať samoliečbou pod pôsobením krištálu, ktorý bol nabitý frekvenciami organizmu chýbajúcimi. Krištál môže byť nosený na tele alebo postavený v byte, kancelárii.

Pre nabíjanie sú vhodné krištály kremíka (ruženín, citrín, ametyst, čistý krištáľ, záhneda), pretože okrem vlastného prírodného programu sú schopné prijať aj ďalší terapeutický program.

Je možné vybrať si z ponuky voľných kameňov či krištáľových šperkov vystavených v OÁZE HARMÓNIE, alebo si priniesť vlastný vyčistený krištáľ.

______________________________________________

Pýtate sa, prečo práve krištály? Lebo sú tvorené zvláštnym usporiadaní molekúl oxidu kremičitého s chemickým vzorcom SiO2. Tento je najčastejšou zlúčeninou zemskej kôry a podielu zemskej kôry. Kryštalická mriežka kremíka je síce tvorená jedinou molekulou ( dva atómy kyslíka a jeden atóm kremíka - SiO2 - predstavujú sumárny vzorec), ale v skutočnosti mriežka tvorí priestorové tetraedické usporiadanie 1 atómu kremíka a 4 atómov kyslíka, ktoré sú vzájomne pospájané do tvaru špirály. Takže vyrastajú obrovské 3-rozmerné štruktúry a tvoria jednu obrovskú molekulu – vlastne pamäťovú kartu. Kremene vykazujú piezoelektrický efekt – slúžia ako kmitajúci krištál ku stabilizácii vysielacích frekvencií rozhlasových staníc, v bezdrátovej komunikácii, v elektroakustike, ku riadeniu kmitov v hodinkách s kremíkovými krištálmi. Tam sa však kremeň vyrába umelo, z rozomletého prírodného kremíka a imitujú sa procesy ako pri geologickom vzniku.

______________________________________________

Pre zaujímavosť:
Možno ste počuli niečo o krištáľových lebkách...
V zlatom období Atlantídy bolo stvorených 12 krisťáľových lebiek (jedna za každý kmeň), s použitím tej duchovnej technológie, ktorá sa k nám v budúcnosti vráti. Každá lebka je z celého kusu krištáľu a bola vytvorená silou mysle a sústredenou myšlienkou - materiálizáciou duchovna. Lebky boli rovnako veľké a ich čeľusť sa pobybovala. V krištáľoch bola špeciálna sieť hranolov a šošoviek, ktoré presvetľovali tvár a oči lebky. Hovorili a spievali, pretože v nich boli pokročilejšie počítačové programy obsahujúce všetko poznanie a múdrosť svojich kmeňov. Veľkňazi a veľkňažky do nich vkladali informácie týkajúce sa ľudského pôvodu a mystérií života. Preto, aby sa skutočná história planéty nikdy nestratila. Lebky obsahujú víziu zjednoteného vedomia. Až ľudia dosiahnu dostatočne vysoké frekvencie, dokážu sa na lebky vyladiť a prečítať súbory, ktoré obsahujú. Ametystova majstrovská lebka bola dematerializovaná a vzatá na vnútorné úrovne. Vráti sa, až na to bude planéta pripravená, pretože keby sme k nej mali prístup za súčasného stavu vedomia, mohli by sme napáchať nesmierne škody. Keď Atlantída prechádzala úpadkom, kňažky vzali lebky svojich kmeňov na nové miesta, ktoré boli pripravené pre tých, čo prežili (Mayská, Incká...). Boli nájdené i ďalšie lebky, tie však boli vytvorené mágmi kmeňa, ktorý opustil Atlantídu skôr a odobral sa do Egypta pod vedením veľkňaza Ra. Tieto lebky sú tiež naprogramované informáciami, aj keď nie sú tak čisté alebo úplné.

______________________________________________

Záver: Krištáľ kremeňa je programovateľný, zmestí sa do neho toľko programov/informácií, koľko plôšok má sám.

* * *

Tak ako, vymeníme si už zajtra naše USB kľúče do PC za kamienky... ? :-)

 

 

 

 

 

English