VITAJTE HARMONIZÁCIA LADIČKAMI HARMONICKÉ ŠTVRTKY PIANO-HEALING E-SHOP
O NÁS ŠUM DAŽĎOVÉHO PRALESA BABIČKINE RECEPTY MASÁŽE CENNÍK
KURZY ESENCIÁLNA KOZMETIKA GEOPATOGÉNNE ZÓNY KVAPKA KRVI

LINKY

AKCIE OZDRAVNÉ POBYTY REFERENCIE KRIŠTÁLY KONTAKT

Úvod - čo je terapia zvukom
Niečo z histórie účinkov zvuku
Načo sú vhodné rôzne kmitočty
Zaujímavosti pre hudobníkovČo ponúkame:

Individuálna terapia ladičkami
Harmonizácia čakier ladičkami
Nabitie krištáľov ladičkami
Liečba rakoviny ladičkami
Doplnenie minerálov v tele ladičkami
Očista energetická a duchovná
SOS pre tráviaci trakt po hodovaní
Kurzy používania ladičiekHarmonizácia ladičkami


Čo ponúkame :

  • Individuálna terapia ladičkami

Terapia zvukovými vibráciami (fonoforéza) sa robí kovovými ladičkami, ktoré sú naladené na rôzne „zdravé“ frekvekcie. Teda nie elektricky. Pôsobením ladičiek v tesnej blízkosti tela alebo ich prikladaním na akupresúrne body na tele sa dajú liečiť choroby:

- tráviaceho systému
- svalov
- nervov
- dýchacieho systému
- kĺbov
- imunity
- obehového systému
- kostí
- hlavy
- močového systému
- chrbtice
- očí, uší
- reprodukč. systému
- kože
- krvi

Najprv treba urobiť diagnostiku celého organizmu. Diagnostika trvá 1 hod aj so zhrnutím výsledkov klientovi. Je bezbolestná, robí sa len jemným dotykom, klient pri nej leží alebo sedí a relaxuje pri príjemnej hudbe. Nepoužívajú sa žiadne prístroje, ktoré by púšťali elektrinu do tela.

Pred liečbou samotnej choroby je potrebné naštartovať očistné a odblokovacie procesy v celom tele, spriechodniť meridiánové dráhy, posilniť imunitný systém, zharmonizovať čakry. Táto vstupná očista zahŕňa emocionálne čistenie a nasmerovanie klientovej psychiky na nové, harmonické životné postoje. Terapia vyžaduje aktívnu spoluúčasť klienta na jeho vlastnom ozdravnom procese (preciťovanie vibrácií, vizualizáciu, hlboké dýchanie, myšlienkový zámer vyzdravieť a niečo pre to aj urobiť na svojom duchovnom raste).

Počet potrebných návštev záleží od zdravotného stavu klienta a rýchlosti regenerácie jeho tela. Niektorým stačí absolvovať len diagnostiku a očistu, a telo po naštartovaní sa už samolieči. (Najkratšia terapia trvala 2 hodiny. Klientka mala poznatky z oblasti psychohygieny, nebolo treba veľa vysvetľovať, mala silnú vizualizáciu a jej telo vedelo rýchlo reagovať.) Pri klientoch, ktorí užívajú lieky a roky sa trápia nejakou chorobou či viacerými chorobami, terapia trvá dlhšie. Najlepšie je naplánovať si návštevu každý druhý deň, a do 2 týždňov bývajú nastavené a zastabilizované zdravé procesy v tele. Klient sa môže rozhodnúť, ako intenzívne budeme postupovať, a koľko hodín terapie naraz na 1 sedení zvládne.

Ceny terapie nájdete v sekcii CENNÍK. Ceny sú zhodné s cenami obvyklými za masáže. Tiež sa dočítate, že je možné zakúpiť Zľavovú kartu v zvýhodnenej cene. Stredne komplikovaný zdravotný prípad sa dá dať do poriadku v rozsahu minutáže jednej Zľavovej karty (360 minút).

Pre urýchlenie a zlacnenie procesu liečenia je možné, aby si klient zapožičal na domov ladičky a postupoval podľa inštrukcií, šitých na mieru jeho telu a zdravotnému stavu. Pre trvalé udržanie zdravia je odporúčané klientovi zakúpiť si univerzálnu ladičku, napríklad ladičku OM.

 

English